.

.

Szjinao Изјава Ѓердан 2017 Ѓердан Мода Шарм Црвениот Кристал Капка Pendant Јака Ѓердани&Приврзоци Жените Парична Казна Накит

Szjinao Изјава Ѓердан 2017 Ѓердан Мода Шарм Црвениот Кристал Капка Pendant Јака Ѓердани&Приврзоци Жените Парична Казна Накит

DEN 974.00
DEN 1372.32
-29 %
Количина на стоки

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница . Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. Ако сакате да се идентификуваат сребро содржини, бидете сигурни да се најде на орган на националните професионални институции, не се слободни да се најде не-стручни институции или поединци да се погоди.
Szjinao Изјава Ѓердан 2017 Ѓердан Мода Шарм Црвено Рубин Капка Pendant Јака Ѓердани&Приврзоци Жените парична Казна Накит Спецификација : Приврзоци > - Производство на Компанијата : Jin Ao - Земја на Производство : Шенжен - Име : Nacklace Со Beatiful Синџир > - Точка БР : DS061 - Стил : Гроздобер
- Техника : Рачно Изработени
- Метал : 925 Фунта Сребро - Метал Боја (Позлата) : Антички Сребрен
- Главниот Камен : Создадена Гранат
- Главниот Камен Боја : Црвено - Производ Вкупна тежина : околу 4,6 g - Производ Големина : Како на сликата покажува
- Карактеристики : Висок квалитет и Сосема Нов > Вистински објект е поубаво
Пакетот вклучува : 1* 1 парче Pendant 1*1 Сребрен Синџир 1*1 Poshing Крпа 1*1 Убава Кутија Случаен колокација прекрасен подарок кутија (Security Пакување Превозот)
Answer : ___________________________ Note : ( Откако ќе го примените вашиот платни налози, брза испорака во рок од 48 часа ) за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Имајте пријатен ден! ① Сребро Poshing Платно (Цена на $ 0.9/компјутери ) ② Исклучителен Подарок Кутија (Цена на $ 0.56/компјутери )
Ве молиме Имајте во предвид : Кутија Случаен Испратените,Сликата е Само За Референца Зошто Купи "Обама Златен Накит Co., LTD" 1 сме признати глобален бренд и накит лидер со над 100,0000 задоволни клиенти низ целиот свет. 2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот.други "брендови"или"продавачи"просто купување и препродава нивните препродавачи дури и да си одат како копирање на нашиот стил и презентација. 3 Што нудат најдобра вредност за вашите пари. нашите цени се фер и често пати најниска во индустријата. 4 Ние имаме неограничени понуда на високо квалитетни парчиња додаваат на нашата продавница секојдневно. 5 Вашите нарачки се испраќаат во рок од 48 часа, од понеделник преку петок. 6 Сите Производи Бесплатен Превозот. Ние Поддршка Капка-Превозот. 7. Ние сме вистинити и веродостојни накит одлуки фабрика. 8 Запомнете, ако тоа не е Обама Златен Накит Co.,LTD, тоа не е вреден за купување!
Она што е 925 Sterling Silver ?
Чисто сребро е 100% парична казна сребро, Тоа е многу мека. Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе издржливи накит. Најпопуларните сребрен накит е фунта сребро, кој се состои од 92.5 % сребро и 7,5 % бакар.

Бренд Име:
szjinao
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
NGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
D061S
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Аквамарин Приврзоци:
големи модни ѓердани 2017
ѓердан ѓердан:
Шарм Гранат
најдобар пријател pendant:
Bijoux Femme
Видови:
Гроздобер
Парфем & Жени:
ѓердан накит
сребро 925 накит:
изјава ѓердан
Парфем & Жени:
pendant мода жена
Суспензија Жени:
свадба декорација
Високо Полиран:
фунта-сребро-накит
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ