.

.

LeJin Бебе Девојка Облека Поставите Печатени Бебе се Облекуваат Вест за Лето во Памук, Плетени

LeJin Бебе Девојка Облека Поставите Печатени Бебе се Облекуваат Вест за Лето во Памук, Плетени

DEN 552.00
Количина на стоки

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти.
Корпоративниот Профил
Huiyang Тат Kwong Плетење Производство Фабриката, во која беше порано Тат Kwong Silkscreen Фабрика основана во Хонгконг во 1970 година. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење . Нашиот производ категорија ги вклучува : Бебе Romper, Бебе Подарок Пакет, Бебе Сет, да се Облекува, Вреќа за Спиење, Спиење во Собата, Лигавче, Bernat, Децата Секојдневен Кошула, Децата Homewear, детска Облека, за Мажи & Жени е Плетени Homewear, Рекламира Носат, Рекреација Спортска Облека, Т-Маица, итн.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Високо го цениме вашиот соработка!
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за тоа. Сите ткаенини се главно од 100% Памук, Плетени. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1-месец слободна замена. Откако ќе добиете предмети, ние ќе го промени и да го испрати во потрага по некои детали.
Опис : Le Jin Бебе Девојка Облека Поставите Печатени Бебе се Облекуваат Вест за Лето во 100% Памук, Плетени
Големина : 68;74;80;86;
Сезона : Летни;
Боја : Розова;Жолта;
Материјал : 100% Памук;
Пакување : 1 Парче/Set во 1 Торба
Попуст : Ако купите повеќе од 2 парчиња(Поставува), ние ќе ви понудат попуст од 5%. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси, брокерски куќи такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. За купувачите кои исклучително загриженост во врска со боја и не може да се прифати хроматските аберации, ве молиме да не го прават нарачки. Нашата фабрика стана зрела претпријатие на интегриран Облека Производство, Ткаење и Печатење по многу години на развој.
Се враќа
Ние ќе ви вратат во рок од 15 дена откако ќе го добиете предмети за било каква причина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Покрај тоа, ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака.

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
10301
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Лето
Техника:
Печатење
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Без ракави
R

Тие исто така купуваат со овој производ