.

.

200 x 5ml Бостон Круг Килибар Стакло Етерично Масло Шише Со Четка Капа 5cc Браун Празна Чаша лак Шише

200 x 5ml Бостон Круг Килибар Стакло Етерично Масло Шише Со Четка Капа 5cc Браун Празна Чаша лак Шише

DEN 6816.00
Количина на стоки


Спецификација :
1, Име : 5 ML Стакло Nial полски шише
2, Материјал : стакло
3, Капацитет : 5ml. други големини се достапни како што треба
4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад
5, боја : зелена,јасно,жолто, сино
6, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs
7, може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок ако поголема количина

Број На Модел На:
GBM005
Големина:
5ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
5ml, 5cc
боја:
килибар,браун
Капа:
Капа со четка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дијаметар:
22mm
Висина на шише:
51mm
Вкупна Висина:
54mm
Печати(етикета област):
28mm
Вратот:
18mm/415
R

Тие исто така купуваат со овој производ