.

.

100pcs/многу 125khz TK4100 (EM4100) RFID ABS, анти метал патрола точка ознака копчето токен употреба на Метални патролира низ

100pcs/многу 125khz TK4100 (EM4100) RFID ABS, анти метал патрола точка ознака копчето токен употреба на Метални патролира низ

DEN 4320.00
Количина на стоки


100pcs/многу 125khz TK4100 (EM4100) RFID ABS, анти метал патрола точка ознака копчето токен употреба на Метални патролира низ
Боја опции бела црна, жолта.
Стандардна Црна боја
Спецификации :
Фреквенција : 125khz
Чип : TK4100(compitable EM4100)
Капацитет : 64bit
Материјал : ABS+анти метал+3 M налепница
Стандард и Протокол : ISO 18000-2
Димензија : 30мм*5mm
Прочитајте Опсег : 1-5 CM
Тежина : (4.0-2.5)g±0.3 g
Температура : -20 до +55 целзиусови степени
Напишете Издржливост : above100000 пати
Меморија Задржување : над 10 години
Боја : бела,жолта и црна(нема посебни барања,ние ќе го испрати по случаен избор)
Примена : Guard Турнеја Систем како контролен Пункт Ознака за адреса идентификација,Погоден за патролира низ, дрвја, животните, контрола на пристап, со јавен превоз, паркинг, идентитет автентикација, присуство на управување, билети, id платени, идентификација на производот, итн.
Слика :
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот

Фреквенција:
125KHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
0-10cm
Големина:
30mm
Бренд Име:
GZFRZN
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Капацитет:
64bit
Број На Модел На:
FR-патрола
Материјал:
ABS+анти метал+3M налепница
чип:
TK4100(Compitable EM4100)
Фреквенција:
125KHz
Капацитет:
64bit
Протокол:
ISO 18000-2
Дијаметар:
30мм
боја:
Бела Црна, Жолта
Тестирани Прочитајте Опсег:
1-5cm
Дебелина:
5mm
Примена:
патролира низ, дрвја, животните, контрола на пристап, со јавен превоз
R

Тие исто така купуваат со овој производ