.

.

50pcs DIY 2mm банана приклучок,тест терминал конектор приклучок,позлатени бакар+PE,10A лемење тип Бесплатен Превозот

50pcs DIY 2mm банана приклучок,тест терминал конектор приклучок,позлатени бакар+PE,10A лемење тип Бесплатен Превозот

DEN 2288.00
DEN 2486.40
-8 %
Количина на стоки


50pcs DIY 2mm банана приклучок,тест терминал конектор приклучок,позлатени бакар+PE,10 A лемење тип
Четири бои : црна, црвена зелена жолта
Ве молиме да ни кажете каква боја сакате ,
или оставете порака, или на друго место боја случаен избор,ви Благодариме!

Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
BST2134
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Материјал:
Позлатени бакар+PE
боја:
Црвено Црн зелена жолта
Тип:
ЗАВАРУВАЊЕ
Функција:
30Vac-60Vdc/10A max.
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
R

Тие исто така купуваат со овој производ