.

.

FGHGF за 9.7 iPad 2 3 4 Smart Случај ipad2 кожа случај ipad3 прекривачот ipad4 укината заштитни случај авто спиење буден smart торба

FGHGF за 9.7 iPad 2 3 4 Smart Случај ipad2 кожа случај ipad3 прекривачот ipad4 укината заштитни случај авто спиење буден smart

DEN 480.00
DEN 656.64
-27 %
Количина на стоки


за i Pad 2 / 3 / 4 9.7" Авто Спиење Буден Smart Кожа Случај

Функција:
Shockproof,Водоотпорен,Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Виткање Folio Случај
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Геометриски
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Број На Модел На:
За iPad 2 3 4 9.7
Бренд Име:
FGHGF
За IPad Модел:
iPad 2/3/4
Материјал:
кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ