.

.

Лаптоп со Батерија За A1245 За Air 13 A1237 A1304 Z0FS MB003 MC233*/A MB003TA/A 34WH 7.4 V

Лаптоп со Батерија За A1245 За Air 13 A1237 A1304 Z0FS MB003 MC233*/A MB003TA/A 34WH 7.4 V

DEN 1960.80
Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Броеви : A1245
Одговара Лаптоп Модели : Air 13" A1237 Air 13" MB003 Air 13" MB003 J/A Air 13" MB003 LL/A Air 13" MB003 TA/A Air 13" MB003 X/A Air 13" MB003 ZP/A Air 13" Z0 FS Air 13" MC233*/A Air 13" MC233 CH/A Air 13" MC233 LL/A Air 13" MC233 TA/A Air 13" MC233 X/A Air 13" MC233 ZP/A Air 13" MC234*/A Air 13" MC234 CH/A
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Компатибилен Бренд:
apple
Батеријата Напон:
7.4 V
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
A1245
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
287.00 x 120.65 x 8.80 mm
Тежина:
416.30g
Примена:
За Apple
Напон:
7.4 V
Батеријата Ќелија:
Li-полимер ќелија
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Капацитетот На Батеријата:
34Wh
R

Тие исто така купуваат со овој производ