.

.

жените цвет мода накит зголеми златна боја обетки

жените цвет мода накит зголеми златна боја обетки

DEN 625.00
DEN 672.00
-7 %
Количина на стоки


Материјал : Титаниум и имитација бисер
Големина : 0.7 cm
Пакување : подарок кутија, како што е подолу по случаен избор испраќање доколку нема посебни барања.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот.
DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод од објектите за вас од страна на курирската служба DHL. тоа само трае 3-5 дена.
Враќање Политика ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
повратни информации од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.
ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа,
ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
e204
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Bilincolor
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
R

Тие исто така купуваат со овој производ