.

.

Beryl Morganite Sterling Silver Pendant 6.5 Carats Morganite Слатка Романтична Свадба Приврзоци за Жените Партија парична Казна Накит

Beryl Morganite Sterling Silver Pendant 6.5 Carats Morganite Слатка Романтична Свадба Приврзоци за Жените Партија парична Казна

DEN 1568.00
DEN 3135.36
-50 %
Количина на стоки


Гем Боја:
Портокал
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
ATTAGEMS
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
26mm*12mm
Главниот Камен:
Morganite
Број На Модел На:
LTP16021812
Обликотшема:
Капка Вода
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Morganite
Spercification:
Круши 10мм*14mm
Трговија на големо:
Yes
мало:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ