.

.

USB3300 USB ХС Одбор Домаќин OTG PHY Ниска Pin ULPI Евалуација на Развој на Модул за Полнење

USB3300 USB ХС Одбор Домаќин OTG PHY Ниска Pin ULPI Евалуација на Развој на Модул за Полнење

DEN 381.12
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
* Ставка Опис CJMCU-3108 LTC3108 -1 ултра низок напон зголеми конвертор моќност менаџер за развој одбор
CJMCU-3108 LTC3108 -1 Ултра Низок Напон Зголеми Конвертор Моќност Менаџер за Развој Одбор
Answer : ___________________________ Note : трансформатор не е заварени. Ве молиме клиенти во согласност со нивните сопствени барања по купување на заварување. Работи од Влезови на 20m V N Заврши Енергија Бербата Моќ на Системот за Управување со Избор VOUT на 2.35 V, 3.3 V, 4.1 V или 5 V - LDO : 2.2 V во 3m A - Логика Контролиран Излез - Резерви Енергија Излез N Моќ Добар Индикатор N Користи Компактен Чекор-Up Трансформатори
За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати . Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек . Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета

Број На Модел На:
CJMCU-3108 LTC3108 -1 ултра низок напон зголеми конвертор моќност менаџер
is_customized:
Yes
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ