.

.

Топла Продажба,За Триумф Daytona 675 Обтекател Мотоцикл Тело комплет 2009 2010 2011 2012 Лакот ABS Обтекател Kit (шприц)

Топла Продажба,За Триумф Daytona 675 Обтекател Мотоцикл Тело комплет 2009 2010 2011 2012 Лакот ABS Обтекател Kit (шприц)

DEN 16826.00
DEN 17712.00
-5 %
Количина на стоки

Вклучува Топлина-Shield Технологија .
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.Пред-Drilled за Прецизност Fitment .
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.13 Парчиња .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).За Триумф Daytona 675 2009-2012 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Триумф ОПИС : За Триумф Daytona 675 Мотоцикл Маска За Триумф Daytona 675 Мотоцикл Bodyworks За Триумф Daytona 675 Спорт Велосипед Телото колекции : 2009-2012 Специфики : .Висок Квалитет На Paint Job . Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.Вклучуваат слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
Daytona 675
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Триумф
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ