.

.

Синџир Затегнувачки Покритие за STIHL 017 018 021 023 025 MS170 MS180 MS210 MS230 MS250 Пила Делови

Синџир Затегнувачки Покритие за STIHL 017 018 021 023 025 MS170 MS180 MS210 MS230 MS250 Пила Делови

DEN 428.64
Количина на стоки


Опис :
- 100% Сосема нов и висок квалитет, за долг работен век.
- Високо квалитетни резервни спојки затегнувачки капак.
- Во согласност со големината на синџир видовме, лесно се инсталира.
- За Stihl 017, 018, 021, 023, 025, MS170, MS180, MS210, MS230, MS250 пили.
- Го заменува ОЕМ дел : 1123 640 1705.
Спецификација :
- Материјал : Пластика
Големина На : Прибл. 12.5x18x4cm/ 4.92x7.09x1.57 инчен
- Боја : Бела
Пакетот Вклучува :
1 Парче на Филтер за Воздух Почиста Маска
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Тип:
градина алатка делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ