.

.

Роуз Moda Класичен Плус Големина венчаница со Кристално Sash Чипка Назад Сатен Линија Свадба Фустани се Вистински Фотографии

Роуз Moda Класичен Плус Големина венчаница со Кристално Sash Чипка Назад Сатен Линија Свадба Фустани се Вистински Фотографии

DEN 6826.00
DEN 7584.00
-10 %
Количина на стоки


П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот. П : дали Е тоа вашата вистинска слика? A : Да, фустани на кукли се сите 100% преземени од страна на самите себе. П : која е вашата политика на враќање? A : Сите се враќа се прифатени, ве молиме бидете купите со уверување. П : Како да контактирате со нас? А : ве Молиме кликнете на "контактирајте со продавачот' да ни испратите пораки.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
свадба фустан lisette10
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Кристално
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Роуз Moda
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Брзаат Услуга:
прифатете
Слика Тип:
Вистински Слики
боја:
Бела, Боја На Слонова Коска, Шампањ, Сопствени Направени
Големина:
Size 2, 4, 6, 8, 10, Custom Made, plus size
R

Тие исто така купуваат со овој производ