.

.

50pcs Симпатична Бубамара Бонбони Кутија Модел Kawaii Буба DIY Бонбони Кутија за Бебе Туш Свадба, Роденден Подарок Кутија

50pcs Симпатична Бубамара Бонбони Кутија Модел Kawaii Буба DIY Бонбони Кутија за Бебе Туш Свадба, Роденден Подарок Кутија

DEN 691.00
DEN 864.00
-20 %
Количина на стоки


50pcs деца Бубамара на Моделот буба DIY бонбони кутија Бебе туш Свадба, Роденден Подарок Кутија слатка љубов животинско цртан филм
Функција : Големина : 5.9*5.9*3.7 cm Име : Корист кутии за Употреба : Свадба, Бебе Туш, Булчински Туш СЕЗОНИ : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги Боја : Како на сликата Количина : 50 компјутери/многу Тежина : 0.35 кг Пакување : Opp Совети : Пополнете ги со чоколади, Јордан бадеми или што твоето срце желби.Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба фаворизира.

Бренд Име:
AIBOULLY
Број На Модел На:
0001529
Шема:
Животно,Точка
Повод:
Денот на вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Нова Година
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
10pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ