.

.

Jade 925 Sterling Silver Ѓердани Приврзоци Исклучителна Природна Зелена Калцедон За Жените Слика Накит SP05

Jade 925 Sterling Silver Ѓердани Приврзоци Исклучителна Природна Зелена Калцедон За Жените Слика Накит SP05

DEN 1112.00
DEN 1588.80
-30 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Главниот Камен:
калцедон
Број На Модел На:
05
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Pendant Големина:
44mm*24mm
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
magicodes
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Слика
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ