.

.

104*28*95 мм 4.09x1.1x3.74 за електронски алуминиумско куќиште за Моќ, Комуникација

104*28*95 мм 4.09x1.1x3.74 за електронски алуминиумско куќиште за Моќ, Комуникација

DEN 192.00
DEN 201.60
-5 %
Количина на стоки

пофален од страна на клиентите. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.Колку долго ќе трае ?
Одговори
Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . 3 Снопови или кутии со дрвени столбови 4 EPE+тетрапак кутии. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн, на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . Производство на олово време 10-20working дена. Можете да направите OEM цел ?
Одговори
Залихи за вежба, печатење на екран или ласер, мора да ни обезбеди цртежи .
За повеќе детали , ве молиме да се чувствуваат слободни да не информирате . Ефективна комуникација со вас , ние ќе се обезбеди котација во рок од 48 часа
Widly користат за
Нашите производи се широко се користи во инструмент, електрична енергија, телекомуникации, радио и телевизија, медицинска опрема, мрежа и така натаму.
Делови : 40% по цел потврда и рамнотежа пред испораката од страна на Т/Т.Еден компјутер на примерок бесплатно е предвидено од страна на одобрување и се чуваат за иднината масовно производство и инспекција, испорака трошоци на купувачот . Превозот Терминот ФОБ,CIF или други лица може да се дискутира.74" за електронски алуминиумско куќиште за Моќ, Комуникација
НЕМА. Вашите информации за нас ќе биде строго заштитени. : YGK-023
Материјал АЛ 6063
Големина на : 104*28*95 мм 4.74" Wx Hx L електронски алуминиумско куќиште за Моќ, Комуникација , Должина може да прилагодено за MOQ цел . Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди.
Крај : Sandblast , Елоксирани
Акции Боја : Црна , Сребрена , сива
Умре дизајнирање→Умре одлуки→Топење&легирање→Extruding→Сечење→CNC machining→Driling→Допирање→Surfacetreatment→Заварување→Монтажа→Пакување→Превозот→По Продажба на Услуги
Превозот 1 Експрес : 5-7 работни датуми 2 Воздухот Mail : 2-4 недели 3 Море Mail : Според реалната Ситуација.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција. на куќиште имаме акции е MOQ 1 buc Инструментално Достапни Примерок Олово време 7 -10 работни дена . Имаме изградена голема продажба мрежа низ целата земја и производи се извезуваат во целиот свет . Ние ќе ви ги понудиме најдобрите производи и разумни цени.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Рок на плаќање Инструментално : 100% платен со преведување.
Друг начин на плаќање може да се дискутира.
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong. Пакување Метод 1 Стандард пакување : пластична фолија завиткани за секој профил, со цел да се заштити профили' површини,kraft хартија завиткани во снопови.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и ќе го стори истото. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри. OEM/ODM наредби се добредојдени. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму.

боја:
95L црна, 120L црна, 95L сива, сива 120L
Бренд Име:
GOF
Број На Модел На:
YGK-023
R

Тие исто така купуваат со овој производ