.

.

600mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

600mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2424.00
Количина на стоки

Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.Trademanager : cn1000485769 2.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . 100% Попуст по наредби.Како имаме долгорочна соработка на логистика .Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.(разни превозот имаат различно време.ние може да направи најдобро за вас
3.кога ви требаат нашите производи итна.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.така имаме најдобрите превозот цена.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. испорака : 1. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ