.

.

полнети животни прекрасна husky куче кадифен играчки за 80см lifelike husky куче кукла фрли перница играчка h7637

полнети животни прекрасна husky куче кадифен играчки за 80см lifelike husky куче кукла фрли перница играчка h7637

DEN 2468.00
DEN 4656.00
-47 %
Количина на стоки


ви благодариме за вашата шопинг !
38041717000
имаме 3 големини , 50cm, 70cm, 80см
објектот е 90 см, husky играчка , едно парче ,
ако сакате други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво, или можете да пребарувате други големини сакате од нашата продавница по себе .
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Куче
Број На Модел На:
t746
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ