.

.

Бесплатен Превозот PL2303HX Чип USB Да TTL Преземете RS232 Кабел Модул Надградба на Модулот за USB На Сериски Порт

Бесплатен Превозот PL2303HX Чип USB Да TTL Преземете RS232 Кабел Модул Надградба на Модулот за USB На Сериски Порт

DEN 129.00
DEN 143.04
-10 %
Количина на стоки


Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
USB-за Да TTL
Пакет:
No
Тип:
Адаптер
Должина на кабел:
1 Метар
R

Тие исто така купуваат со овој производ