.

.

Дијаметар:19mm Туш стаклените лизгачки вратата виси тркала Бакар core бања лизгачки вратата макара имајќи најлон тркала

Дијаметар:19mm Туш стаклените лизгачки вратата виси тркала Бакар core бања лизгачки вратата макара имајќи најлон тркала

DEN 726.00
DEN 815.52
-11 %
Количина на стоки


Тип:
Прозорецот Ролки
R

Тие исто така купуваат со овој производ