.

.

MVA Мажите Кеси Бизнис Briefcase Компјутер Вистинска Кожа Crossbody Кеси Машки Гласник Торба Мажите Торба Кожа Totes

MVA Мажите Кеси Бизнис Briefcase Компјутер Вистинска Кожа Crossbody Кеси Машки Гласник Торба Мажите Торба Кожа Totes

DEN 2230.00
DEN 6369.60
-65 %
Количина на стоки


Вистинска Кожа Мажите Кеси Рамо чисто машки Кожа Црна мажите Чанти Торба за Лаптоп Чанти Totes Crossbody Кеси
Внатрешната структура : Мобилен телефон џеб, копче џеб, внатрешни работи патент џеб, interlayer компјутер
Капацитет : 14inch лаптоп
Употреба : Рамо/messenger/чанти
На рамо, рака е околу 128cm
Висок квалитет cowhide вистинска кожа
Големината е 1-2cm овозможува
Производ Параметри :

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
MVA
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
9005
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
мажите bag1:
кожни торби за мажите природно
Пол:
торба машки вистинска кожа
Feature3:
природен на кожата торба
capacit1:
гласник торба мажите кожа
Материјал:
гласник торба mens вистинска кожа
feature2:
моден кожна торба за лаптоп
Функција:
повик кожа мажите кеси
мажите торба 2:
кожа мажите торба
мажите торба 3:
гласник торба мажите торба
мажите торба 4:
мажите кожна торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ