.

.

HIWIN MGNR 2500mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 2500mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 10080.00
Количина на стоки

Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.ние може да направи најдобро за вас
3. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.(разни превозот имаат различно време.така имаме најдобрите превозот цена.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.ние можеме како што rquest. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.кога ви требаат нашите производи итна. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.може да се купи воздух mail. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Тоа е десно.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .линеарни водич може да бидат направени во Тајван.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Како имаме долгорочна соработка на логистика .
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ