.

.

Надворешни роторот цевка фан метал индустриски издувните фан силно го исклучите фан 8 инчен кујна fume издувните фан 200mm

Надворешни роторот цевка фан метал индустриски издувните фан силно го исклучите фан 8 инчен кујна fume издувните фан 200mm

DEN 2902.00
DEN 3120.00
-7 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Производ параметри
Материјал : Железо
Моторни материјал : запечатени бакар мотор
Производ Облик : круг
Големина : 8 инчи
Панел големина : дијаметар 200mm
Завртка дупка растојание : 20cm
Воздушниот волумен : 1300 кубни метри/h
Брзина : 2800r/мин
Водење на бучава : 50-60db
Номинална фреквенција : 50 HZ
Влезна моќност : 80 W

боја:
Црна, Бела
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Број На Модел На:
YT200
Тип:
турбо компресор
Wattage:
Under 500W
Номинална Напон:
220v
Примена:
Воздушниот Компресор
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Комерцијални Производство
Номинална моќност:
80W
Извор На Енергија:
AC
R

Тие исто така купуваат со овој производ