.

.

JIGU 6Cells Лаптоп со батерија За Dell Inspiron 630m 640m E1405 PP19L XPS M140 312-0451 451-10284 RC107 Y9943 11.1 V 4400mAh

JIGU 6Cells Лаптоп со батерија За Dell Inspiron 630m 640m E1405 PP19L XPS M140 312-0451 451-10284 RC107 Y9943 11.1 V 4400mAh

DEN 815.04
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред. Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Dell Лаптоп Компатибилни Модели За Inspiron 630m За Inspiron E1405 XPS M140 За Inspiron 640m PP19 L За Dell Лаптоп Дел броеви 312-0451 RC107 Y9943 451-10284

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
640M
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ