.

.

За HP70 130ML Празни Refillable Мастило Кертриџ за HP Z2100 Z5200 Z5400 печатач 8 Бои со ЛАК чипови на висок квалитет

За HP70 130ML Празни Refillable Мастило Кертриџ за HP Z2100 Z5200 Z5400 печатач 8 Бои со ЛАК чипови на висок квалитет

DEN 1194.72
Количина на стоки

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате. На касети се refillable, што може да се рефил мастило во catridges repeatly по мастило го снема, и тогаш тоа може да работат повторно. 100% нов и висок квалитет! 2.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка . Овие трошоци се клиентот одговорност.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1. Оваа кертриџ е со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски по инјектирање мастило во касети и инсталирате на понатамошно на печатачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме.
2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите. Можете да го видите на мастило ниво во секое време преку Транспарентен касети.
2,Ако не сте задоволни од било која причина,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние заедно ќе работат со вас за да ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни.
Компатибилен печатач модел : за HP Z2100 Z5200 Z5400
Применливи Мастило Тип : Боја Мастило / Боја На Мастило
Бои : C M Y K LC LM LGY PK
Капацитет : 130 ML/PC
Пакет : 8 компјутери /set
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Превозот :
1.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.
-ПРОИЗВОД Детални ШОУ Вистински фото
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
За HP70 130 ML Празни Refillable Мастило Кертриџ за HP Z2100 Z5200 Z5400 печатач 8 Бои со ЛАК чипови на висок квалитет
-ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ- Име на Производ : Refillable мастило кертриџ Компатибилен Кертриџ модел : C9390 A C9455 A C9454 A C9453 A C9451 A C9448 A C9452 A C9449 A
Производ функција : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Со цел да се намали увозни давачки за вас, под нормалната состојба ние ќе се прогласи производ на пониска вредност.
5)на Нашите производи гаранција еколошки.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,LC,Други,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
за HP 70
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
боја :
Кертриџ за Статус:
Состојба :
Топ Qulity и со ЛАК Чипови
Погодна за печатење модел :
Клучни зборови :
refillable мастило кертриџ
Број На Модел:
За HP Z2100 Z5200 70
Кертриџ модел :
C9390A C9455A C9454A C9453A C9451A C9448A C
R

Тие исто така купуваат со овој производ