.

.

2 парчиња 4mm Висок притисок безбедно тип банана Приклучок/џек,SFK-40ТИ Германија банана приклучок,завртка поврзување(не заварување) Бесплатен превозот

2 парчиња 4mm Висок притисок безбедно тип банана Приклучок/џек,SFK-40ТИ Германија банана приклучок,завртка поврзување(не заварување)

DEN 945.00
DEN 1027.20
-8 %
Количина на стоки


2 парчиња 4mm Висок притисок безбедно тип банана Приклучок/џек,SFK-40ТИ Германија банана приклучок,завртка поврзување(не заварување)
1pcs црвена+1pcs црна=2 парчиња

is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Бренд Име:
SITOMESIA
Пол:
Женски
Број На Модел На:
BST3210
Тип:
Адаптер
Место на Потекло:
Германија
Тип:
4mm банана приклучок(Висок притисок безбедно)
боја:
црна, црвена
Материјал:
Никел позлатен месинг+PA
Одговараат на кабел:
Макс 13 AWG 2.5 sq
Инсталира Начин:
завртка поврзување(не заварување)
Предмети од:
SFK-40ТИ Германија
R

Тие исто така купуваат со овој производ