.

.

3pcs/многу бесплатен превозот NEMA 17 Монтажа L Заградата Планината 42 серија Stepper Мотор

3pcs/многу бесплатен превозот NEMA 17 Монтажа L Заградата Планината 42 серија Stepper Мотор

DEN 508.32
Количина на стоки


3 PCS x NEMA 17 Stepper моторни Заградата

Фигурата е 42 stepper мотор со инсталација дијаграм

Тип:
Хибрид
Фаза:
2
сертификација:
CE
Број На Модел На:
NEMA17
Бренд Име:
HYONGC
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ