.

.

eeMrke LED Ангел Очи Дење Работи Светла За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy Магла Светилка Светлина Халоген Светилки H11 55W

eeMrke LED Ангел Очи Дење Работи Светла За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy Магла Светилка Светлина Халоген Светилки H11 55W

DEN 7355.00
DEN 7824.00
-6 %
Количина на стоки

ee Mrke® Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Објектив За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy Живот Tramper За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy
Вечера Автомобил Светла LED Ангел Очи светилки drl 55 W Халоген Светилки За "Фолксваген" Caddy Магла Светилка Светла Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инверторот Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да се бара)
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Емитуваат Боја:
Мраз Сина, Црвена, Бела, Сина, Жолта, Виолетова
Touran-Година:
2003,2005,2006,2004
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН CADDY 05-10
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
9cm
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Фолксваген Модел:
touran
Објектот Тежина:
2kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Оригиналниот Магла Браник
Wattage:
55W
Префрлете:
факултативна
LED Ангел Око:
Yes
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2400Lm
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
халоген
Тип На Објект:
Светла За Магла
R

Тие исто така купуваат со овој производ