.

.

22 Компјутери 304 Избрани Од Не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Совети Полнење Професионални Пиштол

22 Компјутери 304 Избрани Од Не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Совети Полнење Професионални Пиштол

DEN 950.00
DEN 1056.00
-10 %
Количина на стоки

22 нерѓосувачки челик совети Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик За повеќето тетоважа игли големина 22 компјутери Нерѓосувачки Челик Врвен Квалитет Тетоважа Совети во Кутија.
Овие совети се направени од високо квалитетни 304 од не ' рѓосувачки челик, многу полиран за лесно чистење.
ЕДЕН компјутер на секоја големина како следново : Рамен Врв (FT) големина : 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ( за рамен & магнум игли )
Дијамант Совет (DT) големина : 3, 5, 8, 11, 14, 18 ( круг лагер & круг shader игли)
Круг Совет (RT) големина : 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18 ( круг лагер & круг shader игли )

Тип:
Тетоважа Игла
R

Тие исто така купуваат со овој производ