.

.

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 12960.00
Количина на стоки


Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses. 100% Попуст по наредби. Вашето мислење ќе биде многу greatful.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.ние може да направи најдобро за вас
3.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.кога ви требаат нашите производи итна.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.ние можеме како што rquest. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка . Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Тоа е десно.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2. испорака : 1.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ