.

.

lanseis 10pcs викинг Велес симбол.Weles.Словенски pendant нордиска словенски pendant мажите ѓердан богатство talisman евреин

lanseis 10pcs викинг Велес симбол.Weles.Словенски pendant нордиска словенски pendant мажите ѓердан богатство talisman евреин

DEN 1824.00
Количина на стоки


pendant големина : 48mmx29mm
таа дојде со синџир

Метална боја:
stainles челик синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
48mmx29mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ