.

.

Бренд Нови Mens Свила Вратоврска Neckties Hanky Cufflinks handkerchief поставите TZ151

Бренд Нови Mens Свила Вратоврска Neckties Hanky Cufflinks handkerchief поставите TZ151

DEN 7968.00
DEN 9600.00
-17 %
Количина на стоки


1. 100% компатибилен да Брат TZ P-допир машини; 2. Ламинат и совршени перформанси; 3. Отпорна на вода, spills, топлина и студ.

Тип:
печатач лента
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
етикета печатач
Функција:
Компатибилен
Тип:
Зајакната Смола
Бренд Име:
cidy
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
TZ151, TZ151
R

Тие исто така купуваат со овој производ