.

.

писмо кристал appliques patch за фустани WDD0146

писмо кристал appliques patch за фустани WDD0146

DEN 3676.32
Количина на стоки


Кодот
WDD0146
Материјал :
Кинески одделение А rhinestones, стакло
Големина
11cm ширина x должина 16cm
Боја :
како слика прикачена
Technic :
рачно изработени
пакување
30pcs по пакет
Употреба
Свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
MOQ
1 пакет (30 парчиња)
Превозот :
(DHL, UPS-от, FEDEX 3-8 дена)
По продажбата на
Замена прифатени за квалитет проблем. Купувачите плаќаат за товарни на враќање. Замена не се прифатени ако нема квалитет проблем.
NBL Облека Додаток кој се специјализира во облека, додатоци како beaded закрпи, чипка, јака, beaded кроење, појас, се отстранува со rhinestones, brooch, батон, тока..итн. Ние сме професионални и имаме повеќе од 20 години искуство. Нашите производи се извезуваат во земјите од целиот свет. Имаме професионален тим. Висок квалитет е загарантирана и задоволен по продажбата на услугата е обезбедена.

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
Рачно изработени
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0146
Големина:
11cm width x 16cm length
боја:
како слика прикачена
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по пакет
Минималната Количина:
1 пакет@
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
UPS-от, FEDEX, DHL(3-8 дена)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ