.

.

2mm Шарени Виножито Торта Декорација,Sprinkles,Sprinkles Jimmies,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја на Цвет

2mm Шарени Виножито Торта Декорација,Sprinkles,Sprinkles Jimmies,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Количина на стоки


start1095277370889510 6 Клетки се Меша Sprinkles,Златен Sliver Мед Уни
end1095277370889510
Добредојде
Имајте Пријатен Шопинг
Ги нашите Sprinkles , направи неверојатен десерти! Ве молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред. Ве молиме обрнете внимание на ГОЛЕМИНА за да се избегне непогодни. Не замисли, бидејќи понекогаш фотографија не'т да ви кажам што точно вистинска големина е.
ГОЛЕМИТЕ ИДЕИSprinkles-Тоа е забавна страна,сите ми се допаѓа!!

Повеќе Sprinkles,Повеќе Лица

Сите наши Sprinkles се изработени од Природна Боја (SGS)
Јастиви Декорација Торта,Торта Sprinkles,Cupcake Декорација,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја На Цвет
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Материјал : Природна Боја & Шеќер Пакување : 75g/Шише рок на траење : 18 Месеци
Складирање : Сува, Sunless,Температура 22 C ,Релативната Влажност 55 C
ПОВЕЌЕ МИКС ШИШЕ ПАКУВАЊЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗБИРА


Dinnerware Тип:
Чинии
Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Шеќер
Торта Алатки Тип:
Јастиви Декорација
дизајн:
Топката (2mm)
боја:
виножито
Пакет:
75G
R

Тие исто така купуваат со овој производ