.

.

10.4/10VGA/HDMI/TV/AV/USB Интерфејс Не-Touch Индустриски LCD Монитор/Дисплеј 1024*768 Метална Школка Тока Картичка Инсталација

10.4/10VGA/HDMI/TV/AV/USB Интерфејс Не-Touch Индустриски LCD Монитор/Дисплеј 1024*768 Метална Школка Тока Картичка Инсталација

DEN 5988.00
DEN 7776.00
-23 %
Количина на стоки


параметар Индустриска Не-Touch Екран метал вградени рамка на А-ниво LCD монитор
Панел големина 10.4 инчен TFT-LCD
Визуелна големина 160*130mm
Стандардна Резолуција 1024*768
Размер 4 : 3
Број на Бои 16.2 M
Осветленост LED панел : 300cd/m2
Приказ на Хоризонтална агол : 160° Вертикална : 130°
Контраст размер 400/1
Видео текст формат (аналогни) RGB
Интерфејс VGA+HDMI+TV+AV+USB
Фреквенција 0~80 KHz/60~75 Hz
Напојување Надворешно Напојување : 100 до 240 V AC (DC 12 V)
Работата на животната Средина Работен Температура : -10 до 60°C
Температура на чување : -20 до 70°C
Работат релативната влажност : 20% до 80%
Чување на релативната влажност : 10% до 90%
Нето тежина од 2.5 Кг/еез
Бруто тежина 3.0 Kg/еез
Потрошувачка на енергија Max 18 W
Setup (незадолжително) 1) обезбеди ѕид загради за ѕидни-монтирање, VESA 75mm
2) обезбеди база за поддршка на мониторот
OSD контрола AUTO,+,МОЌ,-,MENU (мени)
осветленоста,contrastratio,autoadjustment,фаза позиција,часовник,Јазици,функција,Инсталација,ги ресетирате
секој minit кутија големина 345*135*255 MM
пакет големина 5 PCS во тетрапак
Карактеристики едноставна, брзо,флексибилно ,уметнички изглед и ниска зрачење
Гаранција 1 година
10.4 инчен LCD монитор за индустриски и апарати за употреба
VGA интерфејс HDMI интерфејсот ТВ интерфејс AV интерфејс USB интерфејс
и додатоци
Моќ S upply
VGA Линија
Далечинска Контрола
Тока Картичка
Големина На Табелата
Инсталација На Екранот
фото на сајт користи
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Ви благодариме за разбирањето!

Пакет:
Yes
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ104LED
Тип:
Индустриски Следење
боја:
Црна
Резолуција:
1024*768
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
10.4 инчен/10.4/10
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+HDMI+TV+AV+USB
Приказ На Односот На:
4
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
400
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms
R

Тие исто така купуваат со овој производ