.

.

Houbian Може Да Се Отвори Ароматерапијата Етерични Масла Се Шири Сунѓерот Парчиња Шупливи Цвет Во Облик На Кутија Pendant Ѓердан Накит

Houbian Може Да Се Отвори Ароматерапијата Етерични Масла Се Шири Сунѓерот Парчиња Шупливи Цвет Во Облик На Кутија Pendant Ѓердан

DEN 89.00
DEN 105.12
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Houbian
Обликотшема:
Круг
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
шест боја
Материјал:
легури, волна топка
R

Тие исто така купуваат со овој производ