.

.

Бесплатен Превозот (5pcs/многу)Канцелариски краток гроздобер мапата A4 датотека торба pp документ торба/случај канцелариски материјали

Бесплатен Превозот (5pcs/многу)Канцелариски краток гроздобер мапата A4 датотека торба pp документ торба/случај канцелариски материјали

DEN 543.00
DEN 662.40
-18 %
Количина на стоки


Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производот
Материјал : Пластика
Големина : 31x22cm
Пакување : 5pcs/многу
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Слики за вашиот референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да бидат вратени за нас во изворна по пошта со следење на број.

Повод:
Роденден,Забава,Назад На Училиште,Дипломирањето,Децата Ден
Број на Компјутери:
5pcs
Број На Модел На:
31x22cm
Шема:
Буква,Шарени
is_customized:
No
Материјал:
Картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ