.

.

1000pcs веѓа игли сечилото 9 дијаметар 0.25 mm за permannet шминка пенкало Тетоважа Рачни Игла За Microblading Бесплатен Превозот

1000pcs веѓа игли сечилото 9 дијаметар 0.25 mm за permannet шминка пенкало Тетоважа Рачни Игла За Microblading Бесплатен Превозот

DEN 4863.00
DEN 6079.20
-20 %
Количина на стоки


1000pcs веѓа игли сечилото 9 дијаметар 0.25 mm за permannet шминка пенкало Тетоважа Рачни Игла За Microblading Бесплатен Превозот Индивидуално спакувани,за еднократна употреба само костим за manaul тетоважа машина пенкало Опис : Индивидуално спакувани,за еднократна употреба само на примерот на прирачникот тетоважа пенкало Сечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања, Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик. По сечилото имаат 9 игли. Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm. Pakcage : 1000 компјутери/многу

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
9Pin
Количина:
1000pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ