.

.

Контрола на пристап Систем DC12V 1CH Мини Микро Приемник Предавателот 3А М4 Притиснете НА Ослободување ИСКЛУЧУВАЊЕ Магнетна Врата Заклучување за Далечински Контролер

Контрола на пристап Систем DC12V 1CH Мини Микро Приемник Предавателот 3А М4 Притиснете НА Ослободување ИСКЛУЧУВАЊЕ Магнетна Врата

DEN 418.00
DEN 480.00
-13 %
Количина на стоки


Опис На Производот
Мини Големина RF безжичниот далечински управувач switch само 39mm'16mm'12.5 mm.Тоа беше направени со висок квалитет двојна големина коло , таписерии изработка и мини големина ,max оптоварување на реле е AC250 V 3А .тоа може да ги задоволи потребата на широк спектар на примена ,кодирање на IC е ZYO SMD 2272 . Тоа е фиксна шифра Приемник. Затоа, примачот ги има само 1 вид излез државата во еден приемник. Еден или latched .
Работен Напон : DC 12 V
Реле Max Оптоварување : 250 V 3А 30 VDC 3А ( имаат подобар оптоварување помалку од 1,5 A)
Канал : 1 CH
Големина : 39mm'16mm'12.5 mm
Примачот на Осетливост : -105dbm
Кодирање тип на : Фиксен код .SMD 2272
Текст DC12 V Излез 0 V Префрлување Вредност употреба Реле НЕ COM Порта NC
Нормално Затворен или Нормално Отворен
Осветлување Прекинувачи 12 VDC RF Далечински Управувач Прекинувачи Приемник Предавателот Светилка LED Светло Далечински ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Контролер Latched 315/433 US$ 82.00 /многу
10 групи / многу
12 V Далечински Управувач Switch DC12 V Реле Приемник + Предавателот 315/433 MHZ Далечински Контролер Далечинско Учење Код М4 T4 L4 US$ 82.00 /многу
10 групи / многу
DC12 V 1 CH Мини Далечински Управувач Switch Мал Волумен Ресивер со Игла+Голема Копчето Предавателот Врата Пристап до Оддалечен Систем за Контрола US$ 349.50 /многу
50 групи / многу
DC12 V Мини Мал Волумен Приемник Далечински Управувач Switch Систем за Врата Контрола на Пристап на Систем за Електрична Контрола Заклучување на Оддалечен Систем US$ 368.00 /многу
50 групи / многу
Влезната Врата на Системот за Контрола 12 V DC 1 CH Далечински Switch Приемник Предавателот 433.92/315 MHZ Учење код Latched НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНА од САД$ 8.80 /set
Далечински Switch 12 V 1 CH Радио Digital Switch на RF, Радио Приемник Учење Код Еден Toggle Latched 315/433 MHZ Индикатор US$ 8.80 /set
DC12 V Вратата Пристапите Далечински Управувач Електричен Прекинувач Контрола Заклучување Портал за Пристап на Системот за Контрола 315/433 MHZ Учење Код НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 310.00 /многу
50 групи / многу
Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Контрола DC12 V 1 CH Еден/Latched 3А ЕДЕН-НА Б-OFF / Press-Порака-ОФ Излез 0 V Префрлување Вредност на САД$ 11.80 /set

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
20-100m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ