.

.

20pcs 42 Pin Derma Пенкало Кертриџ Игла За Artmex V8 V6 V3 Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Машина МЦ тетоважа игла M42 Игла

20pcs 42 Pin Derma Пенкало Кертриџ Игла За Artmex V8 V6 V3 Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Машина МЦ тетоважа игла M42 Игла

DEN 1794.00
DEN 2491.20
-28 %
Количина на стоки

Пакување : 42 Needle 20 PCS 1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5. Ниска цена за висок квалитет

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
42 Игла
Бренд Име:
гигант сонцето
Применливи машина:
Artmex V6 / V8
Количина:
20pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ