.

.

BOOMBLOCK столче Јазот Вистинска Кожа Соберат Кутија За Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 407 308 Алфа Ромео 159 1pcs

BOOMBLOCK столче Јазот Вистинска Кожа Соберат Кутија За Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 407 308 Алфа Ромео 159 1pcs

DEN 383.00
DEN 479.04
-20 %
Количина на стоки

Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Создава екстра складирање во рамките лесно стигнат до Фаќа предмети пред тие да се откажат помеѓу места Помага спречува опасни одвлекување на вниманието Инсталира во секунди, само слајд во позиција Останува во место кога места се пресели назад или напред Спецификации : Материјал : СТП Кожа Тип : Потпирач на Седиште Јазот Чување на Кутии или кутии за Пакет се Вклучени : 1pcs x столче Јазот Џеб

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Материјал Тип:
кожа
Големина:
31cm*11cm*6cm
Бои:
Црна/Кафеава/Беж
Точка име :
Потпирач За Складирање Кутија, Торба
Автомобил модел:
Универзална за Сите Автомобили
функција 1:
автомобил ѓубре
Карактеристика 2:
Телефон носителот,Чадот од Држачот за Чаши Носителот
Пакет Се Вклучени:
1 Парче Кожа Складирање Торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ