.

.

Долу Алтернативни Утешителот, Прекривки Insert, Средна Тежина за цела Сезона, Меки, Топла, Мека & Противалергиски

Долу Алтернативни Утешителот, Прекривки Insert, Средна Тежина за цела Сезона, Меки, Топла, Мека & Противалергиски

DEN 1189.00
DEN 2202.24
-46 %
Количина на стоки

Ткаенини : Свилен мека микрофибер е дише и противалергиски, како и noiseless. Фил : Долу алтернатива нуди стил и удобност на долу во исклучителна вредност. На микрофибер се пополни во оваа надолу алтернативни утешителот не е само мека и пријатна, тоа е одличен избор ако имате алергии Пораби агол јазичиња за безбедна прекривки поклопецот се вклопи во Средината на тежина, кутија-stitched прекривки исполнет со мека, алерген-слободен микрофибер материјал кој не shift или грутката цела СЕЗОНА, Оваа сезона сите потенки прекривки вметнете утешителот работи одлично на целата година, особено за оние кои се чувствуваат поудобно со полесни покривање; Користите во вашиот омилен прекривки, или сам со врвот на состојба

Големина:
Queen, King, Twin
Сезоната:
Четири Сезони
Број На Модел На:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ