.

.

125khz LF TK4100 EM4100 ABS Водоотпорен Сива RFID Keyfob Tag-100pcs

125khz LF TK4100 EM4100 ABS Водоотпорен Сива RFID Keyfob Tag-100pcs

DEN 954.72
Количина на стоки

Оперативен Фреквенција : 125 KHZ Уникатен ID Број кој е Компатибилен со сите ID врата пристап уред или Безконтактни читачи пренос Големина : 35mm (L) x 27mm (W) x 4mm (H) Тежина : 4g секоја Боја : Сива Вода и времето е отпорен материјал : ABS,водоотпорен чип стил : EM4100
Ве молиме имајте во предвид :
Оваа ознака не е rewritable,ако треба rewritable ознаки,ве молиме изберете нашите EM4305 keyfobs.
Пакетот вклучува :
100pcsID keyfobs EM4100 (Сив)
Ако ви треба прилагодено keyfobs,како што се логото печатење,различни бои,ве молиме контактирајте со нас.
За изменуваат,MOQ е 1000pcs.
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот : Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање : Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
5 Компјутери TK4100 125 Khz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Компатибилен за EM4100 US$ 6.49 /многу
парчиња / многу
5 PCS 125 KHZ RFID Кожа Keyfobs ознака токен компатибилен со EM4100 ознака US$ 15.98 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHZ 5200 чип ABS Keyfobs Ознаката запишување преработи беџ за контрола на Пристап US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
UID Променливи RFID 1 K keyfobs 13.56 MHZ блок сектор 0 нула rewriteable US$ 19.86 /парче
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина контрола на Пристап ID ознака keyfobs знак-100pcs US$ 44.19 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHZ T5577 Keyfobs ознаки клучните прстени rewritable 10pcs/многу US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
5 PCS КОЖА RFID Копче прстен ознаки 125 KHZ Ниска фреквенција Бесплатен превозот САД$ 15.98 /многу
парчиња / многу
5 PC RFID Кожа keyfobs ознаки TK4100 125 Khz Близина ID Токен Ознака Копче Компатибилен за EM4100 US$ 15.98 /многу
парчиња / многу

Големина:
style 2
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
EM4100
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
боја:
Сива
чип:
EM4100
Фреквенција:
125KHz
Пердув:
бројот за идентификација на печатени
Материјал:
ABS
Примена:
контрола на пристап ознака
Употреба:
home security ознака
Компатибилен:
EM4100
Стил:
водоотпорен rfid таг
R

Тие исто така купуваат со овој производ