.

.

10 заби XL синхрони појас макара алуминиум 10мм ширина 6pcs пакет

10 заби XL синхрони појас макара алуминиум 10мм ширина 6pcs пакет

DEN 710.40
Количина на стоки


10 XL-10 времето макара
Забот број : 10
Ширина : 10
Род : 5mm
Материјал : алуминиум
Страната : двокреветни
Центар : еден
Завртка дупка : 2*М3
Количина : 6pcs/пакет
производ слика :
Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Воведувањето на нашите производи :
1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.OEM/ODM : понудени
3.Оваа макара е дизајниран да го нашиот Нов Зеланд Клиентите.
Предност :
1.ние сме, исто така, експерт во производство на времето брзини, ние можеме да снабдување на производи според цртежи, сите видови на времето макара,ние може да машински.
2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
4.Ние се направи бизнис со Данска клиенти за многу години. Така можете да ни веруваат .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win.
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Ви посакувам среќен шопинг!
Botou Среќа Тијанџин Гранка
Тел : 86 22 26575180 26530239
Факс : 86 22 26575180
Moblie : 13920585295
Нашата веб-страница, www.botoufortune.com.cn

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
XL
Тип:
Времето
Забот тип:
XL
Забот nuber:
10
Ширина:
10mm
создаден:
5mm
Материјал:
Алуминиум
Количина:
6Pcs
прирабница:
Две
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ