.

.

30ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Refillable Лосион Пумпа Спреј Шише Козметички Контејнер за Пакување 50pcs/многу

30ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Refillable Лосион Пумпа Спреј Шише Козметички Контејнер за Пакување 50pcs/многу

DEN 1665.00
DEN 1849.44
-10 %
Количина на стоки


Ве молиме, истакна, ние ќе испрати случајно ако не постои боја барање !
=

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
pirlo пакување
Материјал:
Пластични
Големина:
Diameter 26mm * Height 116mm
Број На Модел На:
30cc домашно МИЛЕНИЧЕ
Капацитет:
30ML
Употреба:
Лосион
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче
R

Тие исто така купуваат со овој производ