.

.

2017 Нови Пристигнување Minnow Тешко Мамки Многу 6pcs 11CM-14.3 G Риболов Мами Pesca Пластични Мами Риболов Справи со Бесплатен Превозот

2017 Нови Пристигнување Minnow Тешко Мамки Многу 6pcs 11CM-14.3 G Риболов Мами Pesca Пластични Мами Риболов Справи со Бесплатен

DEN 434.00
DEN 834.24
-48 %
Количина на стоки

2017 Нови Пристигнување Minnow Тешко Мамки Многу 6pcs 11 CM-14.3 G Риболов Мами Pesca Пластични Мами Риболов Справи со Бесплатен Превозот
ВИЕ СТЕ НАРАЧУВАЊЕ 6 ВИСОК КВАЛИТЕТ РИБОЛОВ НАМАМАТ SWIMBAIT СО ПРИРОДНОТО ДВИЖЕЊЕ. На намамат произведе многу жива акција и содржат штракаат дека ќе temp многу риба. Го мами ќе се фати ништо од слатководни да saltwater видови риби.
ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на 6 НОВИ КОМПЈУТЕРИ ЖИВ РИБОЛОВ НАМАМАТ SWIMBAIT СО ПЕРДУВ 6 КОМПЈУТЕРИ 11 CM X 14.3 Грама
Намамат боја се многу привлечни и како што е прикажано Намамат може да се излиени или trolled Со 2 парчиња куки Силна градба со двојно дебел слој 3 D очи што ги прави повеќе Живот-Како & Агресивни

Бренд Име:
BESTACKLE
Број На Модел На:
11CM14.3G
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Река
Име:
Риболов Намамат/Minnow
Должина:
110mm
Тежина:
14.3g
боја:
6 Бои како што сликите покажуваат
R

Тие исто така купуваат со овој производ