.

.

1750mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

1750mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4416.00
Количина на стоки

испорака : 1.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.така имаме најдобрите превозот цена.Тоа е десно.ние можеме како што rquest.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . 100% Попуст по наредби.(разни превозот имаат различно време. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Како имаме долгорочна соработка на логистика .Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.кога ви требаат нашите производи итна. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ