.

.

Welldone auto open LCD капа топлина притиснете трансфер машина

Welldone auto open LCD капа топлина притиснете трансфер машина

DEN 15408.00
Количина на стоки


Welldone auto open LCD капа топлина притиснете трансфер машина
Купувачот забелешки :
За сите земји кои машина цената е иста. Само друга земја имаат различни превозникот цена. Е подобро да се потврди дека со нас пред да се направи исплата.
И нашите износ не ги вклучува данок. Ако не сте вашиот било побарано ние ќе се прогласи всушност вредност како платени во фактурата. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба ни да се изјасни ниска вредност.
Ве молиме исто така, му кажете ни што напонот и plut ќе се користи за вашата.
Спецификација за Капа Топлина Притиснете Машина Објект
Ниски Трошоци за Висок Притисок Auto Open Капа Печатење Машина CP2815 S Печатење област 8*14cm Боја Различни Бои за Вашиот Избор MOQ 1pcs Дизајн Како Нашиот Дизајни или OEM/ODM Се Добредојдени
OEM Услуга Прифати, Со Сопствени Бои, Дизајн
Прилагодено лого Прифатени
Карактеристиките на оваа машина
1. Познатиот м anufacturer директно снабдување
2. 100% позитивни повратни информации
3. Тефлон обложени нелеплива плоча греење
4. Дигиталниот контролер
5. Слободен силициум подлога
• Дигитален контролер - Дигитално контролирани време и температура.
• Греење елементи - Подебели греење плоча со повеќе дури и temp од други добавувачи.
• Tefloncoated елемент - површината е не-стап, спречување на врел на трансфери.
• Силна метал структура - Машина се тешки-должност, комерцијални одделение, и супер стабилна.
• Обложени рачка - Удобни гумени зафат, за секојдневна употреба и долго производство работи.
Секоја машина доаѓа со картон пакет со пена. Силна спакувани за долги транзит.
Секоја машина доаѓа со картон пакет со пена. Силна спакувани за долги транзит.
Испорака Начин :
DHL, FEDEX ОДНОСНО, FEDEX IP,ТНТ, UPS-от,SF,Aramex Итн. Нивните време на испорака околу 5-7 работни денови. База на безбедна состојба, ние ќе избор повеќе економичен начин да се испрати. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме оставете масажа за нас.
Голем пакет можеме да организирање на испораката од страна на море или на вашиот спедитор е агент како вашата точка.
Upart Линија Продавница Се : Рампа печатење машина Серија : Прирачник за мастило првенство рампа печатење машина, Прирачник отвори мастило рампа печатење машина
Автоматско 1-6 боја на подлога за печатење машини
Accessries : Мастило првенство, челични плочи за печатење на Екран машини
manual екран печатење машина, автоматско печатење на екран машини за печатење со рамни или круг производи. Печатење на екран гума,
Машини за шиење
Топлина Притиснете машина за печатење Т маици, капи,чаши, коцки
куче ознака или ПВЦ врежана машини
топол печат машини за кожа/дрво/пластика
УВ печатач
Телефон случај печатач

Двострано Печатење:
No
Напон:
100-240V
Брзината На Печатење:
28ppm
Број На Модел На:
CP2815S
Бренд Име:
UUUPART
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Употреба:
Боја Сублимација Печатач
Примена:
За Комерцијални
Тип:
капа печатење машина
Интерфејс Тип:
N/A
Макс. Големина На Хартија:
9.5 cm x 15cm
Точка име :
Топлина Притиснете Машина
Плоча Големина:
9.5 cm x 15cm
Напон:
110V/220V
моќност:
0.55 kw
R

Тие исто така купуваат со овој производ