.

.

Висок Квалитет Зима Волна Почувствува Fedora Капи За Мажи Chapeu Поставата Унисекс Џез Trilby Капи Бесплатен Превозот PWFR034

Висок Квалитет Зима Волна Почувствува Fedora Капи За Мажи Chapeu Поставата Унисекс Џез Trilby Капи Бесплатен Превозот PWFR034

DEN 1463.52
Количина на стоки


* Материјал : 100% волна почувствува увезени од Австралија;
* Боја : камила, сина, бургундија ;
* Големина : adjustalbe, погоден за 55-57cm;
* Рака мие само (парче лента е најдобар начин за dot дамка отстранување)
* Пакет : Во СИЛНА Cardbox ;
ПРОИЗВОД ФОТО
ПЛАЌАЊЕ
* Нормално, за safty причини,
наредните 24 часа по уплатата се потребни од страна Aliexpress да се потврди цел.
тогаш ние се дозволени за процесот на редот и брод надвор.
така pls организира плаќање во време, така што ние можеме да брод предмети од порано.
* Цените не вклучуваат никаква царина или должност,
така ние го цениме вашето разбирање дека ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за
било данок и/или должност наплаќа од вашата влада.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
* Нормално, e Packet, Кина пост или ЕМС е наш основен бесплатен превозот начини.
Во Франција, Велика Британија, Норвешка, руската Федерација, Украина, Австралија, Канада, сад, Израел, Саудиска Арабија, налози ќе бидат испратени од страна на e Packet, кој е побрз.
Тоа обично трае околу 10 до 25 работни дена за да стигне до вас од страна на EMS,
додека за 20 до повеќе од 50 дена од Кина пост.
* HK пост, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, SF е исто така достапен со нас.
pls контактирајте со нас за конечниот вкупниот износ ако spicific превозот начини е потребно.
СЕ ВРАЌА & НАПЛАТА
* Ние ќе бидеме среќни дека сте задоволни со објектите што сте ги примиле.
Така ОДГОВОРНИ НАДЗОР е дадена на сите предмети пред тие се испраќаат надвор.
* Сепак, ако се погрешни или избега предмети се доставени,
може да се врати ни за замена, без да плаќаат никакви други давачки.
Вие исто така може да побара целосна наплата на 7 дена, вклучувајќи го објектот-примени ден.
Забелешка : Ако нема грешки се предизвикани од транспортот, превозот цена нема да бидат вратени,
или тоа е треба да се посвети повторно да се замени, ако барањето за рефундирање или замени.
ПОВРАТНИ информации
* Ние придаваат големо значење за вашето задоволство и добар фидбек.
PLS се чувствуваат слободни да не контактирате ако нешто се случува и го прави да се чувствувате задоволни.
Ние ви гарантира дека ќе направиме се што можеме да го реши секој проблем.
ЗА НАС
* Да се стане добар снабдувач, ние ви обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и брза испорака.
Прилагодување и мали наредби се секогаш добредојдени.
Така е било барања и сугестии од вас.

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна
Бренд Име:
LongBaiLi
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PWFR034
R

Тие исто така купуваат со овој производ