.

.

Висок Квалитет на Жените Луксузни Костими Мода Нерѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Кристал Ѕвезда Изјава накит

Висок Квалитет на Жените Луксузни Костими Мода Нерѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Кристал Ѕвезда Изјава накит

DEN 226.56
Количина на стоки


Висок Квалитет на Жените Луксузни Костими Мода Нерѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Кристал Ѕвезда Изјава накит
Материјал од не ' Рѓосувачки Челик и Стакло Големина Должина : 60cm Тежина 10g Стил Круг Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
3.0 cm*2.0 cm Отвори Кристал Ѕвезда Pendant Ѓердан со Нерѓосувачки Челик Синџир US$ 4.29 /парче
Не ' рѓосувачки Челик Накит со 9mm CZ камен Pendant Ѓердан US$ 4.49 /парче
Нов Стил Цвет Кристал Pendant Ѓердан Мода Нерѓосувачки Челик Синџир на Жените Накит US$ 4.88 /парче
Трговија на големо 925 Фунта Сребрен Ѓердан со 14mm CZ Кристална Топка US$ 11.79 /парче
Моден кристал ѓердан изработен од Нерѓосувачки Челик трговија на големо и на мало со топла продажба фабрика US$ 4.88 /парче
Нерѓосувачки Челик изјава камен ѓердан за жените jewerly трговија на големо кристал ѓердан мода 2014 US$ 4.88 /парче
Јасно Срцето Pendant Ѓердан За Жените Кристал Кристал Накит Додатоци Подарок Нови Продажба 2014 USA US$ 8.85 /парче
Моден кристал ѓердани & приврзоци за жените 2014 US$ 4.72 /парче

Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
BI1040
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
12mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Спиење Tracker
Пакет:
1pcs во мали oppbag,50pcs во голема oppbag
Тежина:
10g
R

Тие исто така купуваат со овој производ